Σάββατο 2 Φεβρουαρίου 2008

Argentina - Πτελοπούλα 1 - 4

Αν και προηγήθηκε στο 5 λεπτό του αγώνα η Argentina δεν κατάφερε να ανταπεξέλθει στις απαιτήσεις του αγώνα και γνώρισε ταπεινωτική ήττα στην έδρα της με 1-4 από την Πτελοπούλα .

4 σχόλια:

Ανώνυμος είπε...

VAMOS CHICOS !!!

dpaputsis είπε...

Παλικάρια θα ήθελα μία συνοπτική περιγραφή του αγώνα αν γίνεται. Βασικά εναποθέτω τις ελπίδες μου για ενημέρωση σε ένα συνοδοιπόρο στους χαλεπούς δρόμους των κοψιδιών και της κραιπάλης. Κοιλαράδες όλου του κόσμου ενωθείτε !!!!

πρώτο κοσάλεπτο ευκαιρίες 1γκολ για μας κ πάθος για νίκη! μετά ισοφάριση 2 γκολ δώρο, κακή ψυχολογία ημίχρονο 1-2. 2ο ημίχρονο άλλα 2 γκολ το ένα από εκτέλεση φάουλ το άλλο πάλι δώρο κ κάπως έτσι τελειώνει ο αγώνας! η κερκίδα με ντουντούκες ύμνους κ.λπ. ήταν ο 12ος παίχτης αλλά στη σούμα ήμασταν κατώτεροι των αναμενομένων κ των περιστάσεων κόντρα όχι στη ρίβερ αλλά σε μια ομάδα που την είχαμε γενικότερα!